Activejet AH-304BRX tinta (HP 304XL N9K08AE tintapatron csere; Prémium; 20 ml; fekete)
Kód: EXPACJAHP0244
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-304BRX tinta (HP 304XL N9K08AE tintapatron csere; Prémium; 20 ml; fekete)| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Csere erre: | HP 304XL |
| Patronok visszavétele és újrahasznosítása | Igen |
| Oldalak száma (fekete tintával) | 450 oldal. |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| OEM-kód | HP 304XL N9K08AE |
| Fekete tinta mennyisége | 20 ml |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Kompatibilitás | HP DeskJet: 2620, 2630, 3720, 3730, 3760, 3750, 3762. HP Envy: 5020, 5030, 5032, 5055. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE |
| Változat | Prémium |
| Technológia | Felújított |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +50%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Osztály | A+ |
| Műszaki jellemzők | Chippel ellátott patron |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Ne lélegezze be a gőzöket., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszély, GHS08: Egészségügyi veszély |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443105862 |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Csere erre:: | HP 304XL |
| Patronok visszavétele és újrahasznosítása: | Igen |
| Oldalak száma (fekete tintával): | 450 oldal. |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| OEM-kód: | HP 304XL N9K08AE |
| Fekete tinta mennyisége: | 20 ml |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Kompatibilitás: | HP DeskJet: 2620, 2630, 3720, 3730, 3760, 3750, 3762. HP Envy: 5020, 5030, 5032, 5055. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE |
| Változat: | Prémium |
| Technológia: | Felújított |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +50%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Osztály: | A+ |
| Műszaki jellemzők: | Chippel ellátott patron |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Ne lélegezze be a gőzöket., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS08: Egészségügyi kockázat |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

