Activejet AH-301CRX tinta (HP 301XL CH564EE tintapatron cseréje; Prémium; 21 ml; színes)
Kód: EXPACJAHP0142
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-301CRX tinta (HP 301XL CH564EE tintapatron cseréje; Prémium; 21 ml; színes)| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Nyomdafestékek | Cián, bíbor, sárga |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csere erre: | HP |
| OEM-kód | HP 301XL CH564EE |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Oldalak száma (színes tintapatron) | 460 oldal. |
| Színes tinta mennyisége | 21 ml |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Kompatibilitás | HP Deskjet: 1000, 1000A, 1050, 1050A, 1510, 2000, 2000A, 2050, 2050A, 2510, 2540, 2543, 3000, 3000A, 3050, 3050A, 3054A. HP Officejet: 2620, 4630, 4632, 4634, 4630. HP ENVY: 4500, 4502, 4504, 5530, 5535. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +40%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Technológia | Felújított |
| Kompatibilis tintapatron típus | 301CXL CH564EE |
| Osztály | A+ |
| Változat | Prémium |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi veszély, GHS09: Környezeti veszély |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne lélegezze be a gőzöket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5901452155049 |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Nyomdafestékek: | Cián, bíbor, sárga |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csere erre:: | HP |
| OEM-kód: | HP 301XL CH564EE |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Oldalak száma (színes tintapatron): | 460 oldal. |
| Színes tinta mennyisége: | 21 ml |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Kompatibilitás: | HP Deskjet: 1000, 1000A, 1050, 1050A, 1510, 2000, 2000A, 2050, 2050A, 2510, 2540, 2543, 3000, 3000A, 3050, 3050A, 3054A. HP Officejet: 2620, 4630, 4632, 4634, 4630. HP ENVY: 4500, 4502, 4504, 5530, 5535. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +40%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Technológia: | Felújított |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 301CXL CH564EE |
| Osztály: | A+ |
| Változat: | Prémium |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne lélegezze be a gőzöket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

