Activejet AH-301BRX tinta (HP 301XL CH563EE tintapatron csere; Prémium; 20 ml; fekete)
Kód: EXPACJAHP0141
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-301BRX tinta (HP 301XL CH563EE tintapatron csere; Prémium; 20 ml; fekete)| Márkakompatibilitás | HP |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Csere erre: | HP |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Fekete tinta mennyisége | 20 ml |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| OEM-kód | HP 301XL CH563EE |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Oldalak száma (fekete tintával) | 670 oldal. |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Kompatibilitás | HP Deskjet: 1000, 1000A, 1050, 1050A, 1510, 2000, 2000A, 2050, 2050A, 2510, 2540, 2543, 3000, 3000A, 3050, 3050A, 3054A. HP Officejet: 2620, 4630, 4632, 4634, 4630. HP ENVY: 4500, 4502, 4504, 5530, 5535. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Technológia | Felújított |
| Osztály | A+ |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +40%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Változat | Prémium |
| Kompatibilis tintapatron típus | 301BkXL CH563EE |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS08: Egészségügyi veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5901452155032 |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Csere erre:: | HP |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Fekete tinta mennyisége: | 20 ml |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| OEM-kód: | HP 301XL CH563EE |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Oldalak száma (fekete tintával): | 670 oldal. |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Kompatibilitás: | HP Deskjet: 1000, 1000A, 1050, 1050A, 1510, 2000, 2000A, 2050, 2050A, 2510, 2540, 2543, 3000, 3000A, 3050, 3050A, 3054A. HP Officejet: 2620, 4630, 4632, 4634, 4630. HP ENVY: 4500, 4502, 4504, 5530, 5535. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Technológia: | Felújított |
| Osztály: | A+ |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +40%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Változat: | Prémium |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 301BkXL CH563EE |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

