Activejet AH-300CRX tinta (HP 300XL CC644EE tintapatron csere; Prémium; 21 ml; színes)
Kód: EXPACJAHP0147
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-300CRX tinta (HP 300XL CC644EE tintapatron csere; Prémium; 21 ml; színes)| Tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| OEM-kód | Hewlett Packard 300XL CC644EE |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 1 |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Csere erre: | HP |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Színes tinta mennyisége | 21 ml |
| Nyomdafestékek | Cián, bíbor, sárga |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Kompatibilitás | HP Deskjet: D1600, D1660, D1668, D2500, D2530, D2545, D2560, D2563, D2566, D2568, D2600, D2660, D5560, D5563, D5560, F4, F20, F20 F2492, F4200, F4210, F4213, F4224, F4230, F4235, F4240, F4250, F4270, F4272, F4273, F4274, F4275, F4280, F4288, F4283, F428, F49 F4293, F4294, F4424, F4500, F4580, F4583. HP Photosmart: C4635, C4640, C4670, C4673, C4680, C4683, C4685, C4690, C4740, C4780, C4783, C4788, C4793, C4795, C4799. HP ENVY: 110. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Kompatibilis tintapatron típus | 300CXL CC644EE |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról | +40%-kal több nyomtatási minőség, mint az OEM-nél |
| Osztály | A+ |
| Változat | Prémium |
| Technológia | Felújított |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS08: Egészségügyi veszély, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszély |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.071 kg |
| EAN vonalkód: | 5901452128128 |
| Tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| OEM-kód: | Hewlett Packard 300XL CC644EE |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 1 |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Csere erre:: | HP |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Színes tinta mennyisége: | 21 ml |
| Nyomdafestékek: | Cián, bíbor, sárga |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Kompatibilitás: | HP Deskjet: D1600, D1660, D1668, D2500, D2530, D2545, D2560, D2563, D2566, D2568, D2600, D2660, D5560, D5563, D5560, F4, F20, F20 F2492, F4200, F4210, F4213, F4224, F4230, F4235, F4240, F4250, F4270, F4272, F4273, F4274, F4275, F4280, F4288, F4283, F428, F49 F4293, F4294, F4424, F4500, F4580, F4583. HP Photosmart: C4635, C4640, C4670, C4673, C4680, C4683, C4685, C4690, C4740, C4780, C4783, C4788, C4793, C4795, C4799. HP ENVY: 110. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 300CXL CC644EE |
| Megjegyzés az oldalkapacitásról: | +40%-kal több nyomtatási mennyiség, mint az OEM-nél |
| Osztály: | A+ |
| Változat: | Prémium |
| Technológia: | Felújított |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

