Zyxel XMG-108HP Nespravované 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: SWTZYXNIE0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel XMG-108HP Nespravované 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Podpora napájení po Ethernetu (PoE)| Podpora 10G | Ano |
| Napájecí zdroj | DC |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Maximální spotřeba energie | 120 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| LED indikátory | PoE, Připojení, Výkon |
| Certifikace | CE, EAC, FCC, BSMI Class B |
| Výška | 27 mm |
| Šířka | 240 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Hmotnost | 715 g |
| Stručný návod | Ano |
| Počet slotů modulu SFP+ | 1 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 8 |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 858634 h |
| Tepelné vyzařování | 91,1 BTU/h |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 95% |
| Typ přepínače | Nespravované |
| QoS | Ano |
| Tabulka MAC adres | 4000 pol. |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 1 MB |
| Kapacita přepínání | 60 Gbit/s |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Rámy jumbo | 12000 |
| Rychlost přetáčení | 44,6 Mpps |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 100 W |
| Počet portů 4PPoE (PoE++; Power over Ethernet) | 8 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Unmanaged |
|---|---|
| Súly: | 1.45 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937631148 |
| 10G támogatás: | Igen |
| Tápegység: | DC |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 120 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| LED-jelzők: | PoE, Kapcsolat, Teljesítmény |
| Tanúsítvány: | CE, EAC, FCC, BSMI B osztály |
| Magasság: | 27 mm |
| Szélesség: | 240 mm |
| Mélység: | 105 mm |
| Súly: | 715 g |
| Gyors útmutató: | Igen |
| SFP+ modulhelyek száma: | 1 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | 2,5 G-os Ethernet (100/1000/2500) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 8 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | |
| Hősugárzás: | |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 95% |
| Kapcsoló típusa: | Nem kezelt |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| MAC-cím táblázat: | 4000 db. |
| Csomagpuffer: | 1 MB |
| Kapcsolási kapacitás: | 60 Gbps |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Jumbo keretek: | 12000 |
| Visszatekerési sebesség: | 44,6 Mpps |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség: | 100 W |
| Portok száma: 4PPoE (PoE++; Power over Ethernet): | 8 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

