Zotac ZT-P10300A-10L grafikus kártya NVIDIA GeForce GT 1030 2GB GDDR5
Kód: VGAZOANVD0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zotac ZT-P10300A-10L grafikus kártya NVIDIA GeForce GT 1030 2GB GDDR5| CUDA magok | 384 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 3 |
| Típus | GeForce GT 1030 |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Processzor órajelsebessége | 1227 MHz |
| Processzor túlhajtási sebessége | 1468 MHz |
| CUDA | Igen |
| Áramfogyasztás | 30 W |
| Minimális rendszerteljesítmény | 300 W |
| Rések száma | 1 |
| Szín | Fekete |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Formátum | Félmagasság/Félhosszúság (HH/HL) |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Hossz | 172,5 mm |
| Magasság | 111,2 mm |
| Mélység | 16 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 7 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 10 Home x64, Windows 8 Enterprise |
| DVI-D portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Felület | PCI Express 3.0 |
| HDMI-verzió | 2.0b |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR5 |
| Memóriabusz | 64 bites |
| Grafikus kártya memóriája | 2 GB |
| Memóriafrekvencia | 6000 MHz |
| PhysX | Igen |
| DirectX verzió | 12.0 |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| HDCP | Igen |
| Kettős DVI | Nem |
| Full HD | Igen |
| OpenGL verzió | 4.5 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4895173613272 |
| CUDA magok: | 384 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 3 |
| Típus: | GeForce GT 1030 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Processzor órajelsebessége: | 1227 MHz |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 1468 MHz |
| CUDA: | Igen |
| Áramfogyasztás: | 30 W |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 300 W |
| Rések száma: | 1 |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Formátum: | Félmagasság/Félhosszúság (HH/HL) |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Hossz: | 172,5 mm |
| Magasság: | 111,2 mm |
| Mélység: | 16 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 7 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 10 Home x64, Windows 8 Enterprise |
| DVI-D portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Felület: | PCI Express 3.0 |
| HDMI-verzió: | 2.0b |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR5 |
| Memóriabusz: | 64 bites |
| Grafikus kártya memóriája: | 2 GB |
| Memóriafrekvencia: | 6000 MHz |
| PhysX: | Igen |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| HDCP: | Igen |
| Kettős DVI: | Nem |
| Full HD: | Igen |
| OpenGL verzió: | 4.5 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

