Zotac GeForce GT 710 NVIDIA 2GB GDDR3 videókártya
Kód: VGAZOANVD0089
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zotac GeForce GT 710 NVIDIA 2 GB GDDR3| Maximální počet displejů na videokartu | 3 |
| Typ | GeForce GT 710 |
| Takt procesoru | 954 MHz |
| Maximální rozlišení | 3840 x 2160 px |
| CUDA jádra | 192 |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| CUDA | Ano |
| Minimální systémové napájení | 300 W |
| Maximální spotřeba energie | 19 W |
| Výška držáku | Low-Profile (LP) |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet slotů | 1 |
| Délka | 157 mm |
| Výška | 111,2 mm |
| Hloubka | 16 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Výška balení | 58 mm |
| Šířka balení | 160 mm |
| Hloubka balení | 260 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Rozhraní | PCI Express 2.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Paměťová sběrnice | 64 bit |
| Paměť grafické karty | 2 GB |
| Frekvence paměti | 1600 MHz |
| Typ paměti grafické karty | GDDR3 |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Dvojité DVI | Ano |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Návod na použití | Ano |
| Dodávané ovladače | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 4895173614460 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 3 |
| Típus: | GeForce GT 710 |
| Processzor órajelsebessége: | 954 MHz |
| Maximális felbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| CUDA magok: | 192 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| CUDA: | Igen |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 300 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 19W |
| Tartó magassága: | Alacsony profilú (LP) |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Rések száma: | 1 |
| Hossz: | 157 mm |
| Magasság: | 111,2 mm |
| Mélység: | 16 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Csomag magassága: | 58 mm |
| Csomag szélessége: | 160 mm |
| Csomagolási mélység: | 260 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| DVI-D portok száma: | 1 |
| Felület: | PCI Express 2.0 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| Memóriabusz: | 64 bites |
| Grafikus kártya memóriája: | 2 GB |
| Memóriafrekvencia: | 1600 MHz |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR3 |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| Kettős DVI: | Igen |
| OpenGL verzió: | 4.5 |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mellékelt illesztőprogramok: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

