Zotac GAMING GeForce RTX 5090 SOLID OC NVIDIA 32 GB GDDR7
Kód: VGAZOANVD0202
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zotac GAMING GeForce RTX 5090 SOLID OC NVIDIA 32 GB GDDR7| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | Ano |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2422 MHz |
| CUDA jádra | 21760 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Typ | GeForce RTX 5090 |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16-pin |
| Minimální systémové napájení | 1000 W |
| Maximální spotřeba energie | 575 W |
| Počet slotů | 3,5 |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Průměr větráku | 10 cm |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Osvětlení | Ano |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Chladicí technologie | Zotac IceStorm 3.0 |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Bílá |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška | 137,8 mm |
| Hloubka | 67,8 mm |
| Délka | 329,7 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Výška balení | 424 mm |
| Šířka balení | 292 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Hloubka balení | 99 mm |
| Verze DisplayPortu | 2.1b |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Rozhraní | PCI Express x16 5.0 |
| Verze HDMI | 2.1b |
| Rychlost přenosu dat | 28 Gbit/s |
| Paměť grafické karty | 32 GB |
| Paměťová sběrnice | 512 bit |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Dvojité DVI | Ne |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Připraveno na virtuální realitu | Ano |
| HDCP | Ano |
| Verze HDCP | 2.3 |
| Přetaktovaná (OC) edice | Ano |
| Obsahuje síťovou šňůru | Ano |
| Návod na použití | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 2 kg |
| EAN vonalkód: | 8886307700452 |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| CUDA: | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Processzor túlhajtási sebessége: | |
| CUDA magok: | |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Típus: | |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 16 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 1000 W |
| Maximális energiafogyasztás: | |
| Rések száma: | 3.5 |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátor átmérője: | 10 cm |
| Tartó magassága: | Teljes magasságú (FH) |
| Világítás: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtési technológia: | Zotac IceStorm 3.0 |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Szín: | Fehér |
| Formátum: | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Magasság: | 137,8 mm |
| Mélység: | 67,8 mm |
| Hossz: | 329,7 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Csomag magassága: | 424 mm |
| Csomag szélessége: | 292 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 99 mm |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| HDMI portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| Felület: | PCI Express x16 5.0 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| Adatátviteli sebesség: | 28 Gbps |
| Grafikus kártya memóriája: | 32 GB |
| Memóriabusz: | 512 bit |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| Kettős DVI: | Nem |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| Túlhúzott (OC) kiadás: | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

