Zotac GAMING GeForce RTX 5090 ARCTICSTORM AIO NVIDIA 32 GB GDDR7
Kód: VGAZOANVD0214
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zotac GAMING GeForce RTX 5090 ARCTICSTORM AIO NVIDIA 32 GB GDDR7| CUDA | Ano |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Typ | GeForce RTX 5090 |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2437 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| CUDA jádra | 21760 |
| Maximální spotřeba energie | 575 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16-pin |
| Minimální systémové napájení | 1000 W |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Osvětlení | Ano |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Barva podsvětlení | Více |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Barva | Šedá |
| Typ chlazení | Hybridní zařízení / zařízení vše v jednom |
| Počet slotů | 2,5 |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Délka trubic | 52 cm |
| Hloubka | 49 mm |
| Délka | 251,6 mm |
| Výška | 160,1 mm |
| Šířka chladiče | 12,3 cm |
| Hloubka chladiče | 39,4 cm |
| Výška chladiče | 5,57 cm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Šířka balení | 438 mm |
| Výška balení | 562 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Hloubka balení | 172 mm |
| Verze HDMI | 2.1b |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Rozhraní | PCI Express x16 5.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze DisplayPortu | 2.1b |
| Paměťová sběrnice | 512 bit |
| Paměť grafické karty | 32 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
| Rychlost přenosu dat | 28 Gbit/s |
| HDCP | Ano |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Dvojité DVI | Ne |
| Připraveno na virtuální realitu | Ano |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Verze HDCP | 2.3 |
| Návod na použití | Ano |
| Obsahuje síťovou šňůru | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 5.225 kg |
| EAN vonalkód: | 8886307701541 |
| CUDA: | Igen |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Típus: | |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Processzor túlhajtási sebessége: | |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| CUDA magok: | |
| Maximális energiafogyasztás: | |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 16 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 1000 W |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Világítás: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Formátum: | Teljes magasságú/teljes hosszúságú (FH/FL) |
| Szín: | Szürke |
| Hűtés típusa: | |
| Rések száma: | 2.5 |
| Tartó magassága: | Teljes magasságú (FH) |
| Csőhossz: | 52 cm |
| Mélység: | 49 mm |
| Hossz: | |
| Magasság: | |
| Radiátor szélessége: | 12,3 cm |
| Radiátor mélysége: | 39,4 cm |
| Radiátor magassága: | |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Csomag szélessége: | 438 mm |
| Csomag magassága: | 562 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 172 mm |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Felület: | PCI Express x16 5.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| Memóriabusz: | 512 bit |
| Grafikus kártya memóriája: | 32 GB |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Adatátviteli sebesség: | 28 Gbps |
| HDCP: | Igen |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Kettős DVI: | Nem |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| DirectX verzió: | 12 Végső |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| Használati utasítás: | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

