ZOLUX Travel Safe M fekete - kutyahám
Kód: DLPZOUSOS0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Travel Safe M fekete - kutyahám| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fajtaméret | Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Állítható hosszúság | Igen |
| Termékkategória | Hám |
| Szín | Fekete |
| Minimális nyakbőség | 40 cm |
| Maximális nyakméret | 66 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For a walk |
|---|---|
| Súly: | 1.002 kg |
| EAN vonalkód: | 3336024621226 |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Állítható hosszúság: | Igen |
| Termékkategória: | Hám |
| Szín: | Fekete |
| Minimális nyakméret: | 40 cm |
| Maximális nyakméret: | 66 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

