ZOLUX Rody3 Trio Fehér - rágcsálóketrec - 1 darab
Kód: DLZZOUKLA0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Rody3 Trio Fehér - rágcsálóketrec - 1 darab| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória | Ketrec |
| Eszköz | Tál, orsó, öntözőkanna, padló x 2 |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Terméktípus | Bárok |
| Állattípus | rágcsálók |
| Szín | Fehér |
| Háziállat típusának ajánlott | rágcsálók |
| Kategória | Hörcsögöknek, Egereknek és patkányoknak |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Magasság | 530 mm |
| Súly | 3 kg |
| Szélesség | 410 mm |
| Mélység | 270 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy megakadályozza az állatok szökésének kockázatát. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 3.45 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022060225 |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Eszköz: | Tál, Csörlő, Locsolókanna, Emelet x 2 |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Terméktípus: | Bárok |
| Állattípus: | rágcsálók |
| Szín: | Fehér |
| Háziállat típusának ajánlott: | rágcsálók |
| Kategória: | Hörcsögöknek, Egerek és patkányok számára |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Magasság: | 530 mm |
| Súly: | 3 kg |
| Szélesség: | 410 mm |
| Mélység: | 270 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

