ZOLUX Primo 120 cm - rágcsálóketrec - fehér és szürke
Kód: DLZZOUKLA0088
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Primo 120 cm - rágcsálóketrec - fehér és szürke| Szín | Fehér, Szürke |
| Terméktípus | Bárok |
| Termékkategória | Ketrec |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Eszköz | Szénaforgató |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Kategória | Egereknek és patkányoknak, Tengerimalacoknak, Nyulaknak, Éjszakai madaraknak, Hörcsögöknek, Rágcsálóknak |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Állattípus | rágcsálók |
| Forgógörgők | Nem |
| Háziállat típusának ajánlott | rágcsálók |
| Magasság | 410 mm |
| Súly | 6,2 kg |
| Szélesség | 1220 mm |
| Mélység | 670 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy megakadályozza az állatok szökését. Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 6.7 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022054200 |
| Szín: | Fehér, Szürke |
| Terméktípus: | Bárok |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Eszköz: | Szénaforgató |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Kategória: | Egerek és patkányok számára, Tengerimalacoknak, A nyúlnak, Az éjszakai bagolynak, Hörcsögöknek, Rágcsálók számára |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Állattípus: | rágcsálók |
| Forgógörgők: | Nem |
| Háziállat típusának ajánlott: | rágcsálók |
| Magasság: | 410 mm |
| Súly: | 6,2 kg |
| Szélesség: | 1220 mm |
| Mélység: | 670 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

