ZOLUX Neolife 80 szürke - futóegér ketrec
Kód: DMZZOUKLA0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neolife 80 szürke - futóegér ketrec| Eszköz | Tál, Orsó, Kunyhó, Padló x 2, Létra x 2 |
| Anyag | Műanyag, Fém |
| Szín | Szürke |
| Kategória | Egereknek és patkányoknak, Rágcsálóknak |
| Termékkategória | Ketrec |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Súly | 3 kg |
| Magasság | 480 mm |
| Mélység | 450 mm |
| Szélesség | 780 mm |
| Rúdtávolság | 9 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy megakadályozza az állatok szökésének kockázatát. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 12.3 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022056648 |
| Eszköz: | Tál, Csörlő, Kunyhó, Emelet x 2, 2 db létra |
| Anyag: | Kabát, Fém |
| Szín: | Szürke |
| Kategória: | Egerek és patkányok számára, Rágcsálók számára |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Súly: | 3 kg |
| Magasság: | 480 mm |
| Mélység: | 450 mm |
| Szélesség: | 780 mm |
| Rúdtávolság: | 9 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

