ZOLUX Neolife 80 kék - hörcsögketrec
Kód: DMZZOUKLA0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neolife 80 kék - hörcsögketrec| Termékkategória | Ketrec |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | Hörcsögöknek, Rágcsálóknak |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Eszköz | Csörlő, házikó, tál, létra, emelet |
| Szín | Kék |
| Anyag | Fa, Fém, Műanyag |
| Rúdtávolság | 9 mm |
| Súly | 6 kg |
| Szélesség | 780 mm |
| Magasság | 750 mm |
| Mélység | 480 mm |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökését. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 6.65 kg |
| EAN vonalkód: | 3336026056637 |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Hörcsögöknek, Rágcsálók számára |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Eszköz: | Csörlő, Kunyhó, Tál, Létra, Emelet |
| Szín: | Kék |
| Anyag: | Faipari, Fém, Műanyag |
| Rúdtávolság: | 9 mm |
| Súly: | 6 kg |
| Szélesség: | 780 mm |
| Magasság: | 750 mm |
| Mélység: | 480 mm |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

