ZOLUX Neolife 100 zöld - nyúlketrec
Kód: DMZZOUKLA0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neolife 100 zöld - nyúlketrec| Eszköz | Tál, Létra, Padló, Itató |
| Termékkategória | Ketrec |
| Kategória | Egereknek és patkányoknak, Nyulaknak |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Anyag | Fém, Műanyag, Fa |
| Szín | Zöld |
| Rúdtávolság | 15 mm |
| Magasság | 920 mm |
| Szélesség | 990 mm |
| Mélység | 540 mm |
| Súly | 9 kg |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökését. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 9.75 kg |
| EAN vonalkód: | 3336027056605 |
| Eszköz: | Tál, Létra, Emelet, Tápegység |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Kategória: | Egerek és patkányok számára, A nyúlnak |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Anyag: | Fém, Műanyag, Faipari |
| Szín: | Zöld |
| Rúdtávolság: | 15 mm |
| Magasság: | 920 mm |
| Szélesség: | 990 mm |
| Mélység: | 540 mm |
| Súly: | 9 kg |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

