ZOLUX Neolife 100 XL zöld - nyúlketrec
Kód: DMZZOUKLA0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neolife 100 XL zöld - nyúlketrec| Anyag | Fa, Fém, Műanyag |
| Eszköz | Létra, Itató, Tál, Padló |
| Termékkategória | Ketrec |
| Kategória | Csincsillának, Egereknek és patkányoknak, Nyúlnak, Görénynek |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Szín | Zöld |
| Súly | 10,5 kg |
| Magasság | 1140 mm |
| Rúdtávolság | 15 mm |
| Mélység | 540 mm |
| Szélesség | 990 mm |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökését. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 11.75 kg |
| EAN vonalkód: | 3336027056612 |
| Anyag: | Faipari, Fém, Műanyag |
| Eszköz: | Létra, Tápegység, Tál, Emelet |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Kategória: | Csincsilláknak, Egerek és patkányok számára, A nyúlnak, A görénynek |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Szín: | Zöld |
| Súly: | 10,5 kg |
| Magasság: | 1140 mm |
| Rúdtávolság: | 15 mm |
| Mélység: | 540 mm |
| Szélesség: | 990 mm |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

