ZOLUX Neolife 100 kék - ketrec házi tengerimalacoknak
Kód: DMZZOUKLA0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neolife 100 kék - ketrec házi tengerimalacoknak| Eszköz | Adagoló, Létra, Padló, Tál |
| Anyag | Fa, Fém, Műanyag |
| Szín | Kék |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória | Ketrec |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Kategória | Tengerimalacoknak, Rágcsálóknak |
| Szélesség | 990 mm |
| Rúdtávolság | 15 mm |
| Súly | 7,5 kg |
| Magasság | 760 mm |
| Mélység | 540 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy megakadályozza az állatok szökésének kockázatát. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 9.75 kg |
| EAN vonalkód: | 3336026056620 |
| Eszköz: | Tápegység, Létra, Emelet, Tál |
| Anyag: | Faipari, Fém, Műanyag |
| Szín: | Kék |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Kategória: | Tengerimalacoknak, Rágcsálók számára |
| Szélesség: | 990 mm |
| Rúdtávolság: | 15 mm |
| Súly: | 7,5 kg |
| Magasság: | 760 mm |
| Mélység: | 540 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

