ZOLUX Neolife 100 grey - králičí klec
Kód: DMZZOUKLA0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neolife 100 grey - králičí klec| Zařízení | Mísa, Žebřík, Podlaha, Napáječ |
| Materiál | Kov, Plast, Dřevo |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Barva | Šedá |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro myši a krysy, Pro králíka |
| Kategorie produktu | Klec |
| Výška | 920 mm |
| Rozteč tyčí | 15 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Šířka | 990 mm |
| Hmotnost | 9 kg |
| Varování | Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 9.75 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022056600 |
| Zařízení: | Mísa, Žebřík, Podlaha, Napáječ |
| Materiál: | Kov, Plast, Dřevo |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Barva: | Šedá |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie: | Pro myši a krysy, Pro králíka |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Výška: | 920 mm |
| Rozteč tyčí: | 15 mm |
| Hloubka: | 540 mm |
| Šířka: | 990 mm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

