Zolux Neo Muki nagy rágcsálóknak való ketrec H58, fekete
Kód: DLZZOUKLA0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zolux Neo Muki nagy rágcsálóknak való ketrec H58, fekete| Termékkategória | Ketrec |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | Egereknek és patkányoknak, Hörcsögöknek, Csincsilláknak, Nyulaknak, Éjszakai madaraknak, Tengerimalacoknak, Rágcsálóknak |
| Terméktípus | Bárok |
| Állattípus | rágcsálók |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Szín | Fekete |
| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Háziállat típusának ajánlott | rágcsálók |
| Forgógörgők | Nem |
| Magasság | 580 mm |
| Ketrec magassága lábakkal együtt | 87,5 cm |
| Szélesség | 780 mm |
| Mélység | 480 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökését. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 8.5 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022056211 |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Egerek és patkányok számára, Hörcsögöknek, Csincsilláknak, A nyúlnak, Az éjszakai bagolynak, Tengerimalacoknak, Rágcsálók számára |
| Terméktípus: | Bárok |
| Állattípus: | rágcsálók |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Szín: | Fekete |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Háziállat típusának ajánlott: | rágcsálók |
| Forgógörgők: | Nem |
| Magasság: | 580 mm |
| Ketrec magassága lábakkal együtt: | 87,5 cm |
| Szélesség: | 780 mm |
| Mélység: | 480 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

