ZOLUX Neo Muki H58 szürke - rágcsálóketrec
Kód: DLZZOUKLA0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Neo Muki H58 szürke - rágcsálóketrec| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Kategória | Nyulaknak, Éjszakai madaraknak, Csincsilláknak, Tengerimalacoknak, Egereknek és patkányoknak, Rágcsálóknak |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória | Ketrec |
| Szín | Szürke |
| Eszköz | 2 emelet, Tápegység |
| Anyag | Fém, Műanyag, Fa |
| Rúdtávolság | 15 mm |
| Ketrec magassága lábakkal együtt | 87,5 cm |
| Szélesség | 780 mm |
| Súly | 5 kg |
| Magasság | 580 mm |
| Mélység | 480 mm |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökését. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 7.52 kg |
| EAN vonalkód: | 3336020056213 |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Kategória: | A nyúlnak, Az éjszakai bagolynak, Csincsilláknak, Tengerimalacoknak, Egerek és patkányok számára, Rágcsálók számára |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Szín: | Szürke |
| Eszköz: | Emelet x 2, Tápegység |
| Anyag: | Fém, Műanyag, Fa |
| Rúdtávolság: | 15 mm |
| Ketrec magassága lábakkal együtt: | 87,5 cm |
| Szélesség: | 780 mm |
| Súly: | 5 kg |
| Magasság: | 580 mm |
| Mélység: | 480 mm |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

