ZOLUX CLASSIC ketrec 80 cm szín: szürke / akvamarin
Kód: DLZZOUKLA0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX CLASSIC ketrec 80 cm szín: szürke / akvamarin| Szín | Szürke |
| Állattípus | Tengeri malac |
| Termékkategória | Ketrec |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Terméktípus | Bárok |
| Összecsukható | Nem |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Kategória | Egereknek és patkányoknak, Hörcsögöknek |
| Szélesség | 810 mm |
| Magasság | 350 mm |
| Mélység | 540 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| A készletben található tartozékok | Szénatartó |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökését. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 2.53 kg |
| EAN vonalkód: | 3336020054349 |
| Szín: | Szürke |
| Állattípus: | Tengeri malac |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Terméktípus: | Bárok |
| Összecsukható: | Nem |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Kategória: | Egerek és patkányok számára, Hörcsögöknek |
| Szélesség: | 810 mm |
| Magasság: | 350 mm |
| Mélység: | 540 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| A készletben található tartozékok: | Szénatartó |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

