ZOLUX Classic 100 - rágcsálóketrec - 98 x 52 x 38 cm
Kód: DLZZOUKLA0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Classic 100 - rágcsálóketrec - 98 x 52 x 38 cm| Anyag | Fém, Műanyag |
| Kategória | Hörcsögöknek, Tengerimalacoknak, Egereknek és patkányoknak, Rágcsálóknak |
| Eszköz | Tápegység |
| Termékkategória | Ketrec |
| Szín | Szürke |
| Szélesség | 980 mm |
| Súly | 2 kg |
| Magasság | 380 mm |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Mélység | 520 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy megakadályozza az állatok szökésének kockázatát. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 2.2 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022054361 |
| Anyag: | Fém, Kabát |
| Kategória: | Hörcsögöknek, Tengerimalacoknak, Egerek és patkányok számára, Rágcsálók számára |
| Eszköz: | Tápegység |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Szín: | Szürke |
| Szélesség: | 980 mm |
| Súly: | 2 kg |
| Magasság: | 380 mm |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Mélység: | 520 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

