ZOLUX Cage RODY3 SOLO szín: fehér
Kód: DLZZOUKLA0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX Cage RODY3 SOLO szín: fehér| Összecsukható | Nem |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Háziállat típusának ajánlott | Hörcsög, Futóegér |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Bárok |
| Eszköz | Tál, Orsó, Öntözőkanna, Küvetta |
| Állattípus | rágcsálók |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Kategória | Hörcsögöknek, Rágcsálóknak, Egereknek és patkányoknak, Éjszakai madaraknak |
| Termékkategória | Ketrec, tálca |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Magasság | 280 mm |
| Szélesség | 410 mm |
| Súly | 1,74 kg |
| Mélység | 270 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy megakadályozza az állatok szökésének kockázatát. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 1.97 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022060140 |
| Összecsukható: | Nem |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Háziállat típusának ajánlott: | Hörcsög, Futóegér |
| Szín: | Fehér |
| Terméktípus: | Bárok |
| Eszköz: | Tál, Csörlő, Locsolókanna, Küvetta |
| Állattípus: | rágcsálók |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Kategória: | Hörcsögöknek, Rágcsálók számára, Egerek és patkányok számára, Az éjszakai bagolynak |
| Termékkategória: | Ketrec, Tálca |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Magasság: | 280 mm |
| Szélesség: | 410 mm |
| Súly: | 1,74 kg |
| Mélység: | 270 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

