Zdroj napájení IBOX AURORA 600W 14 CM FAN ZIA600W14CMBOX
Kód: ZDLIBOOBU0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zdroj napájení IBOX AURORA 600W 14 CM FAN ZIA600W14CMBOX| Výstupní výkon | 600 W |
| Základní materiál | Kov |
| Formát | Tower |
| Barva | Bílá |
| Kompatibilita | CDS, CBC |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Počet frází | 1 |
| Počet zásuvek | 1 AC zásuvky / AC zásuvek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 1.88 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443056287 |
| Výstupní výkon: | 600 W |
| Základní materiál: | Kov |
| Formát: | Tower |
| Barva: | Bílá |
| Kompatibilita: | CDS, CBC |
| Šířka: | 140 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Hloubka: | 85 mm |
| Počet frází: | 1 |
| Počet zásuvek: | 1 AC zásuvky / AC zásuvek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

