WOLFSBLUT Széles, sima ló - száraz kutyatáp - 12,5 kg
Kód: DLPWBLKAS0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WOLFSBLUT Széles, sima ló - száraz kutyatáp - 12,5 kg| Kategória | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Ételérzékenység, Emésztéstámogatás, Gyomor-bélrendszeri problémák, Monoprotein, Csirkementes, Gabonamentes, Izomépítés, Általános egészség, Allergiák |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Allergiás, Izomtömeg-védelem, Emésztőrendszer-védelem, Bélfelszívódási zavar, Ételallergia, Érzékeny gyomor, Ételintolerancia csökkentése |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Fő íz | Lóhús |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Súly | 12,5 kg |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Fehérjék | 26% |
| Zsírtartalom | 17% |
| Durva hamu | 9,5% |
| Nyersrost | 3,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4260603784653 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Ételtúlérzékenység, Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák, Monoproteinek, Csirke nélkül, Gabonamentes, Izomépítés, Általános egészségi állapot, Allergia |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Allergiás, Izomtömeg-védelem, Az emésztőrendszer védelme, Bélrendszeri felszívódási zavar, Ételallergia, Érzékeny gyomor, Az ételintolerancia csökkentése |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fő íz: | Lóhús |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Súly: | 12,5 kg |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 26% |
| Zsírtartalom: | 17% |
| Durva hamu: | 9,5% |
| Nyersrost: | 3,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

