WOLFSBLUT Polar Night Rénszarvas édesburgonyával - száraz kutyaeledel - 12,5 kg
Kód: DLPWBLKAS0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WOLFSBLUT Polar Night Rénszarvas édesburgonyával - száraz kutyaeledel - 12,5 kg| Fő íz | Rénszarvas |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Allergiás, Érzékeny gyomor, Izomtömeg védelem, Emésztőrendszer védelem, Ételallergia, Ételintolerancia csökkentése |
| Gluténmentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 12,5 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Izomépítés, Általános egészség, Csirkementes, Gabonamentes, Emésztéstámogatás, Emésztőrendszeri problémák, Allergiák, Ételérzékenység |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 10% |
| Fehérjék | 24% |
| Nyersrost | 3,5% |
| Zsírtartalom | 10% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4260603785001 |
| Fő íz: | Rénszarvas |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Allergiás, Érzékeny gyomor, Izomtömeg-védelem, Az emésztőrendszer védelme, Ételallergia, Az ételintolerancia csökkentése |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 12,5 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Izomépítés, Általános egészségi állapot, Csirke nélkül, Gabonamentes, Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák, Allergia, Ételtúlérzékenység |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 10% |
| Fehérjék: | 24% |
| Nyersrost: | 3,5% |
| Zsírtartalom: | 10% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

