WOLFSBLUT Jack Rabbit - száraz kutyaeledel - 12,5 kg
Kód: DLPWBLKAS0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WOLFSBLUT Jack Rabbit - száraz kutyaeledel - 12,5 kg| Kategória | A kutyádnak |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Általános egészség, Csirkementes, Gabonamentes, Allergiamentes, Gluténmentes |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Szójamentes | Igen |
| Súly | 12,5 kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Nyúl |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 8,5% |
| Nyersrost | 2,5% |
| Fehérjék | 28% |
| Zsírtartalom | 19% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4260603784950 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Általános egészségi állapot, Csirke nélkül, Gabonamentes, Allergia, Gluténmentes |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Szójamentes: | Igen |
| Súly: | 12,5 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Nyúl |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Nyersrost: | 2,5% |
| Fehérjék: | 28% |
| Zsírtartalom: | 19% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

