WOLFSBLUT Cold River pisztráng édesburgonyával - száraz kutyaeledel - 12,5 kg
Kód: DLPWBLKAS0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WOLFSBLUT Cold River pisztráng édesburgonyával - száraz kutyaeledel - 12,5 kg| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Csirkementes, Gabonamentes, Izomépítés, Gluténmentes, Emésztéstámogatás, Gyomor-bélrendszeri problémák, Általános egészség, Allergiák, Ételérzékenység |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Hal |
| Az állat speciális igényei | Érzékeny gyomor, Allergiás, Bélrendszeri felszívódási zavar, Ételallergia, Izomtömeg-védelem, Emésztőrendszer-védelem, Ételintolerancia csökkentése |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Súly | 12,5 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék | 18,5% |
| Nyersrost | 3% |
| Durva hamu | 8,5% |
| Zsírtartalom | 9,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4260603784639 |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Gabonamentes, Izomépítés, Gluténmentes, Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák, Általános egészségi állapot, Allergia, Ételtúlérzékenység |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Hal |
| Az állat speciális igényei: | Érzékeny gyomor, Allergiás, Bélrendszeri felszívódási zavar, Ételallergia, Izomtömeg-védelem, Az emésztőrendszer védelme, Az ételintolerancia csökkentése |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Súly: | 12,5 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 18,5% |
| Nyersrost: | 3% |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Zsírtartalom: | 9,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

