WIEJSKA ZAGRODA Monoprotein Salmon - száraztáp kutyáknak - 2kg
Kód: DLPWZAKAS0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIEJSKA ZAGRODA Monoprotein Salmon - száraztáp kutyáknak - 2kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Gluténmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Csirkementes, Gabonamentes, Monoprotein, Allergiamentes, Gluténmentes |
| Szójamentes | Igen |
| Fő íz | Lazac |
| Cukormentes | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 2 kg |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia, ételintolerancia csökkentése |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Zsírtartalom | 20% |
| Durva hamu | 8% |
| Nyersrost | 1% |
| Fehérjék | 35% |
| Nedvességtartalom | 7,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342296034 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Gabonamentes, Monoproteinek, Allergia, Gluténmentes |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Lazac |
| Cukormentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 2 kg |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Az ételintolerancia csökkentése |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Durva hamu: | 8% |
| Nyersrost: | 1% |
| Fehérjék: | 35% |
| Nedvességtartalom: | 7,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

