WIEJSKA ZAGRODA Bárány spenóttal S kölyökkutya - szárazeledel kutyáknak - 2kg
Kód: DLPWZAKAS0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIEJSKA ZAGRODA Bárány spenóttal S kölyökkutya - szárazeledel kutyáknak - 2kg| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Gluténmentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Igen |
| Súly | 2 kg |
| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak |
| Fő íz | Bárány |
| Egyéb jellemzők | Növekedési időszak, Általános egészség, Gluténmentes, Izomépítés, Gabonamentes |
| Az állat kora | Junior |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu | 8,5% |
| Fehérjék | 32% |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Nyersrost | 4,5% |
| Zsírtartalom | 21% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342292920 |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Gluténmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Igen |
| Súly: | 2 kg |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak |
| Fő íz: | Bárány |
| Egyéb jellemzők: | Növekedési időszak, Általános egészségi állapot, Gluténmentes, Izomépítés, Gabonamentes |
| Az állat kora: | Junior |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Fehérjék: | 32% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Nyersrost: | 4,5% |
| Zsírtartalom: | 21% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

