WHITE SHREDDER MT223 dokumentum- és hitelkártya-aprító
Kód: BIUMEDNIS0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WHITE SHREDDER MT223 dokumentum- és hitelkártya-aprító| Kötet | 70 dB |
| A rekeszek teljes térfogata | 8 liter |
| Szín | Fehér |
| Mélység | 135 mm |
| Szélesség | 284 mm |
| Magasság | 320 mm |
| Súly | 1,49 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shredders |
|---|---|
| Súly: | 1.77 kg |
| EAN vonalkód: | 5906453102238 |
| Kötet: | 70 dB |
| A rekeszek teljes térfogata: | 8 liter |
| Szín: | Fehér |
| Mélység: | 135 mm |
| Szélesség: | 284 mm |
| Magasság: | 320 mm |
| Súly: | 1,49 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

