TP-Link Archer T2E belső WLAN 433 Mbit/s
Kód: KSITPLBPC0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
TP-Link Archer T2E belső WLAN 433 Mbit/s| Moduláció | CCK, 256-QAM, OFDM, 16-QAM, DQPSK, 64-QAM, DBPSK |
| Támogatott WLAN sebességek | 54, 433 Mbps, 200, 11 |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b szabványok |
| Maximális átviteli sebesség | 433 Mbps |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Titkosítás/biztonság | WPA-PSK, WPA2, WPA, WPA2-PSK, WPA3, WEP |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| Adóteljesítmény (CE) | 23 dBm |
| Antenna | Igen |
| Szín | Fekete, ezüst |
| Komponens ehhez: | PC |
| Üzemmódok | Infrastruktúra mód |
| Belső | Igen |
| Adóteljesítmény (FCC) | 18 dBm |
| Antenna kialakítás | Külső |
| Magasság | 21,5 mm |
| Szélesség | 120,8 mm |
| Mélység | 78,5 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Home x64 |
| Csomag szélessége | 201,5 mm |
| Súly csomagolással együtt | 160 g |
| Csomagolási mélység | 152,5 mm |
| Csomag magassága | 41,5 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Felület | PCI Express, WLAN |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Tartalmazza a rögzítőkonzolokat | Igen |
| Forrás CD | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85176990 |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való érintkezést., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wireless network cards PCI |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 6935364006518 |
| Moduláció: | CCK, 256-QAM, OFDM, 16-QAM, DQPSK, 64-QAM, DBPSK |
| Támogatott WLAN sebességek: | 54, 433 Mbps, 200, 11 |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b |
| Maximális átviteli sebesség: | 433 Mbps |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA-PSK, WPA2, WPA, WPA2-PSK, WPA3, WEP |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Adóteljesítmény (CE): | 23 dBm |
| Antenna: | Igen |
| Szín: | Fekete, Ezüst |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Üzemmódok: | Infrastruktúra mód |
| Belső: | Igen |
| Adóteljesítmény (FCC): | 18 dBm |
| Antenna kialakítás: | Külső |
| Magasság: | 21,5 mm |
| Szélesség: | 120,8 mm |
| Mélység: | 78,5 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 10 Home x64 |
| Csomag szélessége: | 201,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 160 g |
| Csomagolási mélység: | 152,5 mm |
| Csomag magassága: | 41,5 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Felület: | PCI Express, WLAN |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Tartókonzolokkal együtt: | Igen |
| Forrás CD: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85176990 |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a vízzel vagy nedvességgel való érintkezést., Ne tegye ki őket magas hőmérsékletnek. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

