SKULLCANDY Crusher PLYR 720 vezeték nélküli gamer fejhallgató
Kód: GAMSKLSLU0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SKULLCANDY Crusher PLYR 720 vezeték nélküli gamer fejhallgató| Súly | 354,2 g |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Zenelejátszás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Tiszta hangtechnológia | Igen |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Maximális üzemidő | 48 óra |
| Töltési forrás | USB |
| Mellékelt kábelek | USB A típusú - USB C típusú, Audio (3ˌ5 mm) |
| Gyors útmutató | Igen |
| Összeg | 1 |
| Impedancia | 36 ohm |
| Egységvezérlő | 4 cm |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofon némítása | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.9 kg |
| EAN vonalkód: | 810145320983 |
| Súly: | 354,2 g |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Zenelejátszás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Tiszta hangtechnológia: | Igen |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Maximális üzemidő: | 48 óra |
| Töltési forrás: | USB |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú, Hang (3,5 mm) |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Összeg: | 1 |
| Impedancia: | 36 ohm |
| Egységvezérlő: | 4 cm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofon némítása: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

