Skříň Asus A32 PLUS TG ARGB WHITE
Kód: OBUASUOBU0061
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Skříň Asus A32 PLUS TG ARGB WHITE| Podporované pevné velikosti disků | 3.5" |
| Formát SSD | 2.5" |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Podporované formáty základní desky | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Maximální délka grafické karty | 42 cm |
| Maximální délka PSU | 22 cm |
| Barva podsvětlení | Více |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Počet 2.5" pozic | 3 |
| Počet 3,5" pozic | 2 |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 16,5 cm |
| Boční okno | Ano |
| Barva | Bílá |
| Model | PC |
| Výška | 390 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Šířka | 285 mm |
| Počet portů USB 3.0 Type-A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 3 |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných spodních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120 |
| Počet podporovaných bočních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 240, 120, 360 mm |
| Podporované průměry bočních ventilátorů | 120 mm |
| Instalované boční ventilátory | 3x 120 mm |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120 mm |
| Podporované velikosti spodního chladiče | 120 mm, 240 mm, 360 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 9.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387849859 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5" |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Világítás: | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok: | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 42 cm |
| Maximális tápegység hossza: | 22 cm |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 3 |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Porszűrő: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,5 cm |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Modell: | PC |
| Magasság: | 390 mm |
| Mélység: | 435 mm |
| Szélesség: | 285 mm |
| USB 3.0 Type-A portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 240, 120, 360 mm |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Beszerelt oldalsó ventilátorok: | 3x 120 mm |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
| Támogatott tápegység-formák: | ATX |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

