Samsung PM9D3a 960 GB 2.5" PCI Express 5.0 NVMe
Kód: DETSA4SSD0147
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung PM9D3a 960 GB 2.5" PCI Express 5.0 NVMe| Komponent pro | Server |
| Formát SSD | 2.5" |
| Kapacita disku SSD | 960 GB |
| Náhodné čtení (4 KB) | 1000000 IOPS |
| Rychlost čtení | 12000 MB/s |
| Náhodný zápis (4 KB) | 70000 IOPS |
| NVMe | Ano |
| Rychlost zápisu | 1600 MB/s |
| Rozhraní | PCI Express 5.0 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Enterprise SSDs dedicated |
|---|---|
| Súly: | 0.16 kg |
| Komponens ehhez:: | Szerver |
| SSD formátum: | 2,5" |
| SSD-kapacitás: | 960 GB |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 1000000 IOPS |
| Olvasási sebesség: | |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 70000 IOPS |
| NVMe: | Igen |
| Írási sebesség: | 1600 MB/s |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

