Samsung MZ-VAP4T0 4 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe V-NAND TLC
Kód: DIASA1SSD0105
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung MZ-VAP4T0 4 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe V-NAND TLC| NVMe | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | 256-bit AES |
| Náhodný zápis (4 KB) | 2600000 IOPS |
| Komponent pro | PC/herní konzole |
| Rychlost čtení | 14800 MB/s |
| Typ paměti | V-NAND TLC |
| Rychlost zápisu | 13400 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 4 TB |
| Formát SSD | M.2 |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1500000 h |
| Podpora TRIM | Ano |
| Rozhraní | PCI Express 5.0 |
| Náhodné čtení (4 KB) | 2200000 IOPS |
| Podpora DevSlp (spánek zařízení) | Ano |
| Počet linek rozhraní PCI Express | x4 |
| Verze NVMe | 2.0 |
| Hardwarové šifrovaní | Ano |
| Velikost disku M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Provozní napětí | 3,3 V |
| Spotřeba energie (v klidu) | 0,007 W |
| Spotřeba energie při DevSlp (režim spánku zařízení) | 5,7 mW |
| Průměrný příkon (čtení) | 9 W |
| Průměrný příkon (zápis) | 8,2 W |
| Spotřeba energie (čtení) | 9 W |
| Spotřeba energie (psaní) | 8,2 W |
| Výška | 80,2 mm |
| Hloubka | 2,38 mm |
| Šířka | 80,2 mm |
| Hmotnost | 9 g |
| Typ balení | Krabice |
| Záruční doba | 5 rok/roky |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Náraz při provozu | 1500 G |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095811703 |
| NVMe: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 2600000 IOPS |
| Komponens ehhez:: | PC/játékkonzol |
| Olvasási sebesség: | |
| Memória típusa: | V-NAND TLC |
| Írási sebesség: | 13400 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 4 TB |
| SSD formátum: | M.2 |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1500000 óra |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 2200000 IOPS |
| DevSlp (eszköz alvó üzemmód) támogatás: | Igen |
| PCI Express sávok száma: | x4 |
| NVMe verzió: | 2.0 |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Üzemi feszültség: | 3,3 V |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | |
| Energiafogyasztás DevSlp (eszköz alvó üzemmód) közben: | |
| Átlagos energiafogyasztás (leolvasás): | 9W |
| Átlagos energiafogyasztás (írás): | 8,2 W |
| Energiafogyasztás (olvasás): | 9W |
| Energiafogyasztás (írás): | 8,2 W |
| Magasság: | 80,2 mm |
| Mélység: | 2,38 mm |
| Szélesség: | 80,2 mm |
| Súly: | 9 gramm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Jótállási időszak: | 5 év(ek) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Ütés működés közben: | 1500 gramm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

