Samsung MU-PE1T0R 1 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Modrá
Kód: DIASA1ZEW0164
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung MU-PE1T0R 1 TB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Modrá| Certifikáty shody | RoHS, TÜV mark, VCCI, CB, KC, C-TICK, UL, EAC, BIS, CE, UKCA, BSMI |
| Barva | Modrá |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě, Prachuodolný |
| Základní materiál | Guma |
| Certifikace | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
| Hloubka | 13 mm |
| Hmotnost | 98 g |
| Výška | 88 mm |
| Šířka | 59 mm |
| Šifrování/zabezpečení | 256-bit AES |
| Ochrana heslem | Ano |
| USB konektor | USB typu C |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |
| Varování | Tento výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí. Nevhazujte do běžného odpadu., Neotevírejte kryt disku ani se jej nepokoušejte sami opravit., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí. |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Rychlost čtení | 1050 MB/s |
| Rychlost zápisu | 1000 MB/s |
| NVMe | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| Súly: | 0.21 kg |
| EAN vonalkód: | 8806092968479 |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, TÜV jelölés, VCCI, CB, CC, C-TICK, KAPTÁR, EAC, BIS, CE, UKCA, BSMI |
| Szín: | Kék |
| Védő funkciók: | Vízálló, Pormentes |
| Alapanyag: | Gumi |
| Tanúsítvány: | |
| Mélység: | 13 mm |
| Súly: | 98 g |
| Magasság: | 88 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Figyelmeztetés: | Ez a termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre. Ne dobja a háztartási hulladékba., Ne nyissa ki a lemeztartó fedelét, és ne próbálja meg saját kezűleg megjavítani., Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést. |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Olvasási sebesség: | 1050 MB/s |
| Írási sebesség: | 1000 MB/s |
| NVMe: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

