Samsung MLT-D111S fekete tonerkazetta
Kód: TONHP-HHP0231
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung MLT-D111S fekete tonerkazetta| Tintapatron típusa | Standard hozam |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Fekete tonerkapacitás | 1000 oldal |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Modell | Eredeti |
| OEM-kód | SU810A |
| HP szegmens | Vállalati, Vállalati |
| Kompatibilitás | Xpress M202x, M207x |
| Csomag szélessége | 350 mm |
| Magasság | 108 mm |
| Csomag magassága | 108 mm |
| Súly csomagolással együtt | 860 g |
| Mélység | 346 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Szélesség | 155 mm |
| Csomagolási mélység | 155 mm |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–30 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a tonerport. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.859 kg |
| EAN vonalkód: | 191628481804 |
| Tintapatron típusa: | Standard hozam |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Fekete tonerkapacitás: | 1000 oldal |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Modell: | Eredeti |
| OEM-kód: | SU810A |
| HP szegmens: | Vállalati, Vállalati |
| Kompatibilitás: | Xpress M202x, M207x |
| Csomag szélessége: | 350 mm |
| Magasság: | 108 mm |
| Csomag magassága: | 108 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 860 g |
| Mélység: | 346 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Szélesség: | 155 mm |
| Csomagolási mélység: | 155 mm |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–30 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a tonerport. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

