Samsung LS34DG850SUXDU počítačový monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px OLED Stříbrná
Kód: MONSA1GAM0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung LS34DG850SUXDU počítačový monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px OLED Stříbrná| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 48 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 42 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Typ napájení | Externí |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 180 W |
| Spotřeba elektrické energie | 42 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Barva nohou | Stříbrná |
| Barva | Stříbrná |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Výška (s podstavcem) | 522,3 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 5,5 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 7,5 kg |
| Výška (bez stojánku) | 363,5 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 128,1 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 813,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 192,8 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 813,6 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,8 kg |
| Hloubka balení | 456 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 185 mm |
| Šířka balení | 948 mm |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Automatické přepínání zdrojů | Ano |
| Virtuální bod AIM | Ano |
| Můj obsah | Ano |
| Multi View | Ano |
| Adaptivní obraz | Ano |
| Technologie Anynet + (HDMI-CEC) | Ano |
| Zpráva o tovární kalibraci | Ano |
| Časovač vypnutí Off Timer Plus | Ano |
| Zrcadlení obrazovky | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Technologie specifické pro značku | Eye Saver, Glare Free, Smart Calibration |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 1 |
| HDMI | Ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Herní funkce | Game Bar 2.0 |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Technologie redukce blikání obrazu | Ano |
| AMD FreeSync | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1800R |
| Odezva | 0,03 ms |
| Hustota pixelů | 110 ppi |
| Podpora HDR | Ano |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Technologie Quantum dot | Ano |
| Barevný gamut | 99% |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,7 cm |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 80 cm |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 175 Hz |
| Technologie displeje | OLED |
| Úhlopříčka displeje | 86,4 cm (34") |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Nativní poměr stran | 21:9 |
| Rozlišení displeje | 3440 x 1440 px |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000000:1 |
| Typ panelu | OLED |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 86 cm |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Dodávané kabely | DisplayPort, AC, USB |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Úhel náklonu | -2 - 20° |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Středový čep | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Otočný úhel | -3 - 3° |
| Nastavení výšky | Ano |
| Maximální nastavitelná výška | 12 cm |
| Adaptive Sound Pro | Ano |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| RMS výkon | 10 W |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Varování | Vyhněte se přímému kontaktu s kapalinami., Monitor obsahuje materiály, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, dodržujte místní předpisy pro likvidaci elektronických zařízení., Nevystavujte působení vody nebo nadměrné vlhkosti. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2029076 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 11.59 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095710815 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 48 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 42 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 180 W |
| Áramfogyasztás: | 42 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Láb színe: | Ezüst |
| Szín: | Ezüst |
| Piaci kategória: | Játék |
| Magasság (állvánnyal): | |
| Súly (állvány nélkül): | 5,5 kg |
| Súly (állvánnyal): | 7,5 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 363,5 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | |
| Szélesség (állvány nélkül): | |
| Mélység (állvánnyal): | |
| Szélesség (állvánnyal): | |
| Súly csomagolással együtt: | 11,8 kg |
| Csomagolási mélység: | 456 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 185 mm |
| Csomag szélessége: | |
| Hangtükrözés: | Igen |
| Automatikus forrásváltás: | Igen |
| AIM virtuális pont: | Igen |
| Többnézetű: | Igen |
| Adaptív kép: | Igen |
| Anynet+ (HDMI-CEC) technológia: | Igen |
| Gyári kalibrációs jelentés: | Igen |
| Kikapcsolási időzítő plusz: | Igen |
| Képernyőtükrözés: | Igen |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel: | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| Korábbi USB B típusú portok száma: | 1 |
| USB downstream portok száma A típusú: | 1 |
| HDMI: | Igen |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Játék jellemzői: | |
| NVIDIA G-SYNC típus: | G-SYNC |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Premium Pro |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Tíz |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1800R |
| Válasz: | 0,03 ms |
| Pixelsűrűség: | 110ppi |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Színskála szabvány: | DCI-P3 |
| Kvantumpont technológia: | Igen |
| Színskála: | 99% |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Látható méret (függőleges): | |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma: | 1 milliárd szín |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Látható méret (vízszintes): | 80 cm |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | |
| Kijelzőtechnológia: | OLED |
| Kijelző átlója: | 86,4 cm (34") |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| Natív képarány: | 21:9 |
| Kijelző felbontása: | 3440 x 1440 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000000:1 |
| Panel típusa: | OLED |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 86 cm |
| Tápkábel hossza: | 1,5 méter |
| Mellékelt kábelek: | DisplayPort, Légkondicionáló, USB |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 mm |
| Dőlésszög: | -2 - 20° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Középső csap: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Forgási szög: | -3 - 3° |
| Magasságállítás: | Igen |
| Maximálisan állítható magasság: | 12 cm |
| Adaptív hangprofil: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| RMS teljesítmény: | 10W |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

