Samsung G95C számítógép monitor 124,5 cm (49") 5120 x 1440 px Dupla QHD LED Fekete
Kód: MONSA1GAM0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung G95C számítógép monitor 124,5 cm (49") 5120 x 1440 px Dupla QHD LED Fekete| Bluetooth | Nem |
| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 147 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás | 180 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 45 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Éves energiafogyasztás | 66 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | G |
| Áramfogyasztás | 45 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 1762585 |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Piaci kategória | Végfelhasználó |
| Szín | Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Előlap színe | Fekete |
| Szélesség (állvánnyal) | 1147,6 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 1147,6 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 420,5 mm |
| Súly (állvánnyal) | 15,6 kg |
| Súly (állvány nélkül) | 10,6 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 568,4 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 293,8 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 363,5 mm |
| Csomag magassága | 343 mm |
| Súly csomagolással együtt | 20,6 kg |
| Csomag szélessége | 1265 mm |
| Csomagolási mélység | 481 mm |
| Automatikus forrásváltás+ | Igen |
| TV Plus | Nem |
| Alacsony bemeneti késleltetés | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák | Fekete hangszínszabályzó |
| Adaptív kép | Igen |
| Érintéses nézet funkció | Nem |
| Samsung Szemkímélő Mód | Igen |
| Videó színmódok | Eredeti, Játékok, Sport, Grafikus, Egyedi, Standard, Szórakoztató |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel | Nem |
| Kép a kép mellett (PbP) | Igen |
| Vezeték nélküli Dex támogatás | Nem |
| SmartThings alkalmazás támogatás | Nem |
| Gyári kalibrációs jelentés | Igen |
| Gyári hangolás | Igen |
| Vezeték nélküli töltés | Igen |
| Képméret | Igen |
| AIM virtuális pont | Igen |
| Tanúsítvány | Windows 10 |
| Beépített KVM kapcsoló | Nem |
| DVI-port | Nem |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| HDMI portok száma | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDCP verzió | 2.2 |
| AC feszültség bemenet | Igen |
| HDCP | Igen |
| HDMI | Igen |
| USB elosztó verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| USB letöltési portok száma A típusú | 2 |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| USB upstream portok száma | 1 |
| USB upstream port típusa | USB B típusú |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Premium Pro |
| Közvetett világítás típusa | Core Sync |
| Játék jellemzői | Super Arena Gaming UX |
| Kép mód | FPS, RPG, RTS, Öko |
| AMD FreeSync | Igen |
| Játékmód | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Frissítési gyakoriság optimalizáló | Igen |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1000R |
| Kontrasztarány (tipikus) | 2500:1 |
| Kijelző felbontása | 5120 x 1440 képpont |
| HD felbontás típusa | Kettős QHD |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Maximális felépülési sebesség | 240 Hz |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve | Mega DCR |
| Panel típusa | VA |
| Kijelző átlója | 124,5 cm (49") |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 124 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | DisplayHDR 1000, nagy dinamikatartományú 10+ játék (HDR10 Plus játék) |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| Natív képarány | 32:9 |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| Színskála szabvány | DCI-P3 |
| Látható méret (függőleges) | 33,5 cm |
| Színskála | 92% |
| Válasz | 1 ms |
| Látható méret (vízszintes) | 119,2 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 450 cd/m² |
| HDR-támogatás | Igen |
| Mellékelt kábelek | AC, DisplayPort, USB A típusú - USB B típusú |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Tápkábel hossza | 1,5 méter |
| Zárnyílás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Dőlésszög | -2 - 11° |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Kép a képben (PIP) | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Magasságállítás | 12 cm, Igen |
| Forgási tartomány | -15 - 15° |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 14 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095234908 |
| Bluetooth: | Nem |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 147 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 180 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 45 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Éves energiafogyasztás: | 66 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Áramfogyasztás: | 45 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1762585 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Piaci kategória: | Végfelhasználó |
| Szín: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Előlap színe: | Fekete |
| Szélesség (állvánnyal): | 1147,6 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 1147,6 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 420,5 mm |
| Súly (állvánnyal): | 15,6 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 10,6 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 568,4 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 293,8 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 363,5 mm |
| Csomag magassága: | 343 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 20,6 kg |
| Csomag szélessége: | 1265 mm |
| Csomagolási mélység: | 481 mm |
| Automatikus forrásváltás+: | Igen |
| TV Plus: | Nem |
| Alacsony bemeneti késleltetés: | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | Fekete hangszínszabályzó |
| Adaptív kép: | Igen |
| Érintéses nézet funkció: | Nem |
| Samsung Szemkímélő Mód: | Igen |
| Videó színmódok: | Eredeti, Játékok, Sport, Grafikus, Saját, Standard, Szórakoztatás |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel: | Nem |
| Kép a kép mellett (PbP): | Igen |
| Vezeték nélküli Dex támogatás: | Nem |
| SmartThings alkalmazás támogatás: | Nem |
| Gyári kalibrációs jelentés: | Igen |
| Gyári hangolás: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Képméret: | Igen |
| AIM virtuális pont: | Igen |
| Tanúsítvány: | Windows 10 |
| Beépített KVM kapcsoló: | Nem |
| DVI-port: | Nem |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDCP verzió: | 2.2 |
| AC feszültség bemenet: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| USB upstream portok száma: | 1 |
| USB upstream port típusa: | USB B típusú |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Premium Pro |
| Közvetett világítás típusa: | Core Sync |
| Játék jellemzői: | Super Arena Gaming UX |
| Kép mód: | FPS, Szerepjáték, RTS, Öko |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Játékmód: | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Frissítési gyakoriság optimalizáló: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1000R |
| Kontrasztarány (tipikus): | 2500:1 |
| Kijelző felbontása: | 5120 x 1440 képpont |
| HD felbontás típusa: | Kettős QHD |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | Mega DCR |
| Panel típusa: | VA |
| Kijelző átlója: | 124,5 cm (49") |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 124 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | DisplayHDR 1000, Nagy dinamikatartományú (HDR10+) játék (HDR10 Plus játék) |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| Natív képarány: | 32:9 |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Színskála szabvány: | DCI-P3 |
| Látható méret (függőleges): | 33,5 cm |
| Színskála: | 92% |
| Válasz: | 1 ms |
| Látható méret (vízszintes): | 119,2 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 450 cd/m² |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, DisplayPort, USB A típusú - USB B típusú |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Tápkábel hossza: | 1,5 méter |
| Zárnyílás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Dőlésszög: | -2 - 11° |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Kép a képben (PIP): | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Magasságállítás: | 12 cm, Igen |
| Forgási tartomány: | -15 - 15° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

