ROYAL CANIN Yorkshire Terrier 8+ száraz kutyatáp baromfival 1,5 kg
Kód: DLZROYKSP0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Yorkshire Terrier 8+ Száraz kutyatáp baromfival 1,5 kg| Állati életszakaszok | Felnőttek (8 éves kortól) |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Az állat speciális igényei | Emésztőrendszer védelme, Veseelégtelenség, Bőr és szőrzet, Megfelelő emésztés, Bőr egészségének javítása |
| Súly | 1,5 kg |
| Kutyafajta | Yorkshire terrier |
| Állattípus | Kutya |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Időseknek |
| Kategória | A kutyádnak |
| Az állat kora | Idősebb |
| Egészségügyi hatások | Egészséges vesék |
| Terméktípus | Száraz ételek |
| Fő íz | Baromfi |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Réztartalom | 13 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 800 NE/kg |
| Jódtartalom | 4,3 mg/kg |
| Vitaminokat tartalmaz | D3-vitamin, A-vitamin |
| Vastartalom | 43 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 29000 NE/kg |
| Nyersrost | 2,9% |
| Mangántartalom | 55 mg/kg |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Szeléntartalom | 0,09 mg/kg |
| Durva hamu | 5,4% |
| Fehérjék | 29% |
| Zsírtartalom | 18% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.6 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550908504 |
| Állati életszakaszok: | Felnőttek (8 éves kortól) |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Az állat speciális igényei: | Az emésztőrendszer védelme, Elégtelen vesefunkció, Bőr és szőrzet, Megfelelő emésztés, A bőr egészségének javítása |
| Súly: | 1,5 kg |
| Kutyafajta: | Yorkshire terrier |
| Állattípus: | KUTYA |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Időseknek |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges vesék |
| Terméktípus: | Száraz ételek |
| Fő íz: | Baromfi |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Réztartalom: | 13 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 800 NE/kg |
| Jódtartalom: | 4,3 mg/kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, A-vitamin |
| Vastartalom: | 43 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 29000 NE/kg |
| Nyersrost: | 2,9% |
| Mangántartalom: | 55 mg/kg |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Szeléntartalom: | 0,09 mg/kg |
| Durva hamu: | 5,4% |
| Fehérjék: | 29% |
| Zsírtartalom: | 18% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

