ROYAL CANIN Vet Hypoallergenic Small Dog - száraz kutyaeledel - 1 kg
Kód: VETROYKSP0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Vet Hypoallergenic Small Dog - száraz kutyaeledel - 1 kg| Kutyafajta | Kis kutyafajták |
| Az állat speciális igényei | Bőr egészségének javítása, ételallergia |
| Állattípus | Kutya |
| Súly | 1 kg |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Egészségügyi hatások | Allergia kezelése, Emésztőrendszer ápolása |
| Laktózmentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Fajtaméret | Kistestű fajta 5-10 kg, Kicsi (2-10 kg) |
| Szójamentes | Nem |
| Egyéb jellemzők | Emésztési támogatás, Allergiák, Haj és bőr, Ételérzékenység |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Kategória | A kutyádnak |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Háziállat fajtája | Máltai kutya |
| Az állat kora | Bármely korosztály, felnőttek |
| Fő íz | Baromfi |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Nem |
| Tanács | ROYAL CANIN hipoallergén, ROYAL CANIN állatgyógyászati |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez való hozzáférést. |
| Durva hamu | 8,4% |
| Fehérjék | 24% |
| Zsírtartalom | 16% |
| Nyersrost | 0,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.03 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550940153 |
| Kutyafajta: | Kis kutyafajták |
| Az állat speciális igényei: | A bőr egészségének javítása, Ételallergia |
| Állattípus: | KUTYA |
| Súly: | 1 kg |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Egészségügyi hatások: | Allergia kezelése, Emésztőrendszeri ápolás |
| Laktózmentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Kicsi (2-10 kg) |
| Szójamentes: | Nem |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása, Allergia, Haj és bőr, Ételtúlérzékenység |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Háziállat fajtája: | Máltai kutya |
| Az állat kora: | Bármely korban, Felnőttek |
| Fő íz: | Baromfi |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Nem |
| Tanács: | ROYAL CANIN hipoallergén, ROYAL CANIN Állatorvosi |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez. |
| Durva hamu: | 8,4% |
| Fehérjék: | 24% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Nyersrost: | 0,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

