ROYAL CANIN Urinary S/O Moderate Calorie - nedves eledel macskáknak - 12 x 85 g
Kód: DLZROYKDP0059
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Urinary S/O Moderate Calorie - nedves eledel macskáknak - 12 x 85 g| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Az állat speciális igényei | Védelem a struvit- és kalcium-oxalát kövek képződése ellen, a struvit kövek feloldása |
| Fő íz | Hal |
| Egyéb jellemzők | Betegséges húgyutak, struvit kövek |
| Kategória | Macskák számára |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly | 12 x 85 g |
| Cukormentes | Nem |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Gluténmentes | Nem |
| Figyelmeztetés | Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. |
| Zsírtartalom | 2,7% |
| Nedvességtartalom | 81,5% |
| Nyersrost | 1,3% |
| Fehérjék | 9,5% |
| Durva hamu | 1,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.18 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579010228 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Az állat speciális igényei: | Védelem a struvit- és kalcium-oxalát kövek képződése ellen, Struvit kövek feloldása |
| Fő íz: | Hal |
| Egyéb jellemzők: | Beteg húgyúti, Struvit kövek |
| Kategória: | Macskák számára |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Cukormentes: | Nem |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. |
| Zsírtartalom: | 2,7% |
| Nedvességtartalom: | 81,5% |
| Nyersrost: | 1,3% |
| Fehérjék: | 9,5% |
| Durva hamu: | 1,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

