ROYAL CANIN SHN Mini Puppy szószban - nedves eledel kölyökkutyáknak - 12x85g
Kód: DLZROYKMP0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN SHN Mini Puppy szószban - nedves eledel kölyökkutyáknak - 12x85g| Alkalmas | Kutya |
| Súly | 12 x 85 g |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Az állat kora | Junior |
| Állati életszakaszok | Kölyökkutya |
| Tanács | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Fajtaméret | Kistestű fajta 5-10 kg, Kicsi (5 kg-ig), Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Takarmány íze | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Állattípus | Kutya |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta | Törpeuszkár, Törpe német spicc, Yorkshire terrier, Shih Tzu, Máltai selyemkutya, Tacskó, Cavalier King Charles spániel, Mopsz, Csivava, Törpe tacskó |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Egyéb jellemzők | Növekedési időszak |
| Fő íz | Baromfi |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Lejárati idő előtt fogyassza el., Emberi fogyasztásra nem alkalmas. |
| Cukormentes | Nem |
| Jódtartalom | 0,3 mg/kg |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Durva hamu | 2% |
| Zsírtartalom | 6% |
| Nedvességtartalom | 79% |
| Fehérjék | 8% |
| Vastartalom | 5 mg/kg |
| Vitaminokat tartalmaz | D3-vitamin, E-vitamin |
| Réztartalom | 2,4 mg/kg |
| Nyersrost | 1% |
| Mangántartalom | 1,5 mg/kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Cinktartalom | 16 mg/kg |
| Gluténmentes | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.16 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579008201 |
| Alkalmas: | KUTYA |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Az állat kora: | Junior |
| Állati életszakaszok: | Kölyökkutya |
| Tanács: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Kicsi (akár 5 kg-ig), Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Takarmány íze: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Állattípus: | KUTYA |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta: | Mini uszkár, Német Spitz Miniatűr, Yorkshire terrier, Shih Tzu, Máltai kutya, Tacskó, Cavalier King Charles spániel, Mopsz, Csivava, Mini tacskó |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Egyéb jellemzők: | Növekedési időszak |
| Fő íz: | Baromfi |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., A lejárati idő előtt fogyassza el., Nem emberi fogyasztásra szánt. |
| Cukormentes: | Nem |
| Jódtartalom: | 0,3 mg/kg |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Durva hamu: | 2% |
| Zsírtartalom: | 6% |
| Nedvességtartalom: | 79% |
| Fehérjék: | 8% |
| Vastartalom: | 5 mg/kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, E-vitamin |
| Réztartalom: | 2,4 mg/kg |
| Nyersrost: | 1% |
| Mangántartalom: | 1,5 mg/kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Cinktartalom: | 16 mg/kg |
| Gluténmentes: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

