ROYAL CANIN SHN Medium Adult szószban - nedves eledel felnőtt kutyáknak - 10x140g
Kód: DLZROYKMP0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN SHN Medium Adult szószban - nedves eledel felnőtt kutyáknak - 10x140g| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Állattípus | Kutya |
| Kategória | A kutyádnak |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Cocker spániel, uszkár, border collie, dán dog, beagle |
| Fajtaméret | Közepes fajta 10 - 25 kg, Közepes (11 - 25 kg) |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Alkalmas | Kutya |
| Súly | 10x140g |
| Fő íz | Baromfi |
| Tanács | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Takarmány íze | Nincsenek elérhető adatok |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Lejárati idő előtt fogyassza el., Emberi fogyasztásra nem alkalmas. |
| Fehérjék | 7,5% |
| Zsírtartalom | 5,5% |
| Vitaminokat tartalmaz | E-vitamin, D3-vitamin |
| Mangántartalom | 1 mg/kg |
| Vastartalom | 3 mg/kg |
| Réztartalom | 2 mg/kg |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Jódtartalom | 0,26 mg/kg |
| Nyersrost | 1,1% |
| Nedvességtartalom | 81% |
| Cinktartalom | 10 mg/kg |
| Cukormentes | Nem |
| Durva hamu | 1,6% |
| Gluténmentes | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.575 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579008362 |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Állattípus: | KUTYA |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Cocker spániel, Uszkár, Border Collie, Nagy dán dog, Vizsla |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg, Közepes (11 - 25 kg) |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Alkalmas: | KUTYA |
| Súly: | 10x140g |
| Fő íz: | Baromfi |
| Tanács: | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Takarmány íze: | Nincsenek elérhető adatok |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., A lejárati idő előtt fogyassza el., Nem emberi fogyasztásra szánt. |
| Fehérjék: | 7,5% |
| Zsírtartalom: | 5,5% |
| Vitaminokat tartalmaz: | E-vitamin, D3-vitamin |
| Mangántartalom: | 1 mg/kg |
| Vastartalom: | 3 mg/kg |
| Réztartalom: | 2 mg/kg |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Jódtartalom: | 0,26 mg/kg |
| Nyersrost: | 1,1% |
| Nedvességtartalom: | 81% |
| Cinktartalom: | 10 mg/kg |
| Cukormentes: | Nem |
| Durva hamu: | 1,6% |
| Gluténmentes: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

