ROYAL CANIN Shih Tzu Adult - száraz kutyatáp - 1,5 kg
Kód: AMABEZKAR0943
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Shih Tzu Adult - száraz kutyatáp - 1,5 kg| Laktózmentes | Igen |
| Takarmány íze | Baromfi, Rizs |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Szójamentes | Nem |
| Kutyafajta | Shih Tzu |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Fő íz | Csirke |
| Fajtaméret | Kistestű (2-10 kg), Kistestű fajták 5-10 kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Súly | 1,5 kg |
| Állattípus | Kutya |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Háziállat fajtája | Shih Tzu |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Durva hamu | 5,8% |
| Zsírtartalom | 20% |
| Nyersrost | 3% |
| Fehérjék | 24% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.53 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550743228 |
| Laktózmentes: | Igen |
| Takarmány íze: | Baromfi, Rizs |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Szójamentes: | Nem |
| Kutyafajta: | Shih Tzu |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Fő íz: | Csirke |
| Fajtaméret: | Kicsi (2-10 kg), Kistestű 5-10 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Súly: | 1,5 kg |
| Állattípus: | KUTYA |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Háziállat fajtája: | Shih Tzu |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 5,8% |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Nyersrost: | 3% |
| Fehérjék: | 24% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

