ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat Small VHN - száraz kutyatáp - 1,5 kg
Kód: VETROYKSP0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat Small VHN - száraz kutyatáp - 1,5 kg| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN Állatorvosi, ROYAL CANIN Emésztőrendszeri |
| Egyéb jellemzők | Túlsúlyos, Gluténmentes, Allergia |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fő íz | Hús |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Az állat speciális igényei | Az emésztőrendszer védelme, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Túlsúlyra való hajlam, Ételintolerancia csökkentése |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Súly | 1,5 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését., Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez való hozzáférést., Száraz és hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom | 7% |
| Nyersrost | 1,8% |
| Fehérjék | 22% |
| Durva hamu | 6,3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.532 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550919579 |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN Állatorvosi, ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly, Gluténmentes, Allergia |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fő íz: | Hús |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Az állat speciális igényei: | Az emésztőrendszer védelme, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Túlsúlyra való hajlam, Az ételintolerancia csökkentése |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Súly: | 1,5 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 7% |
| Nyersrost: | 1,8% |
| Fehérjék: | 22% |
| Durva hamu: | 6,3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

