ROYAL CANIN Dog Satiety VHN - száraz kutyaeledel - 1,5 kg
Kód: DLZROYKSP0126
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Dog Satiety VHN - száraz kutyaeledel - 1,5 kg| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Szójamentes | Nem |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz | Baromfi |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súly | 1,5 kg |
| Az állat speciális igényei | Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, túlsúlyra való hajlam |
| Tanács | ROYAL CANIN Jóllakottság |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők | Túlsúly |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Gluténmentes | Nem |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez való hozzáférést., Győződjön meg arról, hogy a kutya tálja mindig tiszta, hogy elkerülje az eledel szennyeződését., Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Száraz, hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 5,8% |
| Fehérjék | 30% |
| Nyersrost | 17% |
| Zsírtartalom | 9,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.534 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550731355 |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Szójamentes: | Nem |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Baromfi |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súly: | 1,5 kg |
| Az állat speciális igényei: | Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Túlsúlyra való hajlam |
| Tanács: | ROYAL CANIN Jóllakottság |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Gluténmentes: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 5,8% |
| Fehérjék: | 30% |
| Nyersrost: | 17% |
| Zsírtartalom: | 9,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

