ROYAL CANIN Dog Hepatic VHN - száraz kutyaeledel - 1,5 kg
Kód: VETROYKSP0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Dog Hepatic VHN - száraz kutyaeledel - 1,5 kg| Súly | 1,5 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes értékű takarmány, diétás takarmánykeverék |
| Kategória | A kutyádnak |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Gluténmentes | Igen |
| Fő íz | Hús |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Tanács | ROYAL CANIN Állatorvosi, ROYAL CANIN Hepatikus |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Beteg máj |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Májbetegség, Májfunkció szabályozása, gyulladás megelőzése, anyagcsere javítása |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 4,7% |
| Fehérjék | 16% |
| Zsírtartalom | 16% |
| Nyersrost | 2,3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.535 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550771719 |
| Súly: | 1,5 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány, Takarmánykeverék |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fő íz: | Hús |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes: | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Tanács: | ROYAL CANIN Állatorvosi, ROYAL CANIN Hepatic |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Beteg máj |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Májbetegség, A májfunkció szabályozása, gyulladás megelőzése, anyagcsere javítása |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 4,7% |
| Fehérjék: | 16% |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Nyersrost: | 2,3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

