ROYAL CANIN Dermacomfort - Nedves kutyatáp - 12 x 85 g
Kód: DLZROYKMP0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Dermacomfort - Nedves kutyatáp - 12 x 85 g| Egészségügyi hatások | Bőr és szőrzet |
| Állattípus | Kutya |
| Takarmány íze | Hús |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Súly | 12 x 85 g |
| Alkalmas | Kutya |
| Az állat speciális igényei | Bőr egészségének javítása, Bőr és szőrzet |
| Adagméret | 85 g |
| Csomagolás típusa | Készlet, Táska |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Fajtaméret | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Nincsenek mesterséges összetevők | Igen |
| Cukormentes | Nem |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Gluténmentes | Nem |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Tanács | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Baromfi |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr |
| Figyelmeztetés | Nem emberi fogyasztásra alkalmas. Száraz és hűvös helyen tárolandó. A lejárati idő előtt fogyassza el. |
| Zsírtartalom | 6,6% |
| Nedvességtartalom | 78% |
| Durva hamu | 1,9% |
| Nyersrost | 1,3% |
| Fehérjék | 8,6% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.145 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579008812 |
| Egészségügyi hatások: | Bőr és szőrzet |
| Állattípus: | KUTYA |
| Takarmány íze: | Hús |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Alkalmas: | KUTYA |
| Az állat speciális igényei: | A bőr egészségének javítása, Bőr és szőrzet |
| Adagméret: | 85 g |
| Csomagolás típusa: | Készlet, Táska |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Fajtaméret: | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Nincsenek mesterséges összetevők: | Igen |
| Cukormentes: | Nem |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Gluténmentes: | Nem |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Tanács: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Baromfi |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr |
| Figyelmeztetés: | Nem emberi fogyasztásra szánt., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A lejárati idő előtt fogyassza el. |
| Zsírtartalom: | 6,6% |
| Nedvességtartalom: | 78% |
| Durva hamu: | 1,9% |
| Nyersrost: | 1,3% |
| Fehérjék: | 8,6% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

